SEO HİZMETLERİ

SEO Denetimi

SEO süreciniz hakkında endişeleriniz mi var? Sonuçları görmüyor musunuz? Durum buysa, bir SEO Denetimi, sorunların kaynağını doğrulamanıza ve doğru çözümleri bulmanıza olanak tanır!

Neden SEO Denetimi Yapmaya Değer?

SEO aktivite durumunuz ne olursa olsun, bir SEO denetimi, web sitenizin neye ihtiyacı olduğunu bulmanıza yardımcı olacaktır. Henüz bir SEO stratejiniz olmasa bile, denetim çalışmasının size değerli bilgiler sunacağı garanti edilir.

ERT’nin SEO denetimi, sitenizdeki tüm unsurların ayrıntılı bir analizini verecektir. Bununla, sitenizin potansiyelini sınırlayan hataları tespit edebiliyor, uygulanan optimizasyonları ve güçlü yönlerini de değerlendirebiliyoruz. İyi bir SEO denetimi, bir web sitesine farklı açılardan yaklaşır ve size performansını artırmak için neler yapılabileceğinin tam bir resmini verir.

ERT Medya İle SEO Denetimi

Sahip olduğunuz bütün web siteleri SEO denetiminden yararlanabilir. Sadece yıllardır çalışan web sitelerini değil, henüz yeni açılmış olan siteleri de inceleyebiliriz. Her durumda, web sitesinin arama motoru dostu olup olmadığını değerlendirmenize ve ayarlamanıza olanak tanır.

Yani, eğer:

  • Web siteniz hakkında endişeleriniz varsa,
  • Web sitenizde değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız,
  • Mevcut SEO stratejinizin etkilerini görmek istiyorsanız,
  • Sitenizi geliştirmek için neler yapabileceğinizi görmek istiyorsanız,
  • Web siteniz için bir SEO stratejisine yatırım yapmayı düşünün,

SEO denetimimiz sizin için en uygun seçenektir. Uzmanlarımızın tavsiyeleri ve çalışmalarıyla eşleştirilmiş kapsamlı analizler, alanınızla ilgili karar verme sürecinde kesinlikle size katkısı olacaktır!

ERT Medya İle SEO Denetiminin Aşamaları Nasıl Olur?

Bir SEO Denetimi, ERT‘de yaptığımız tüm SEO faaliyetlerinin temelidir. Bu yüzden hazırlanmasına özel önem veriyoruz. 12 yıldır, müşterilerin web sitelerinin durumlarını doğrulamamıza izin veren kesin değerlendirmesinde uzmanlaştık. ERT‘nin SEO Denetiminde şunları bulacaksınız:

SEO Stratejiniz Hakkında Konuşalım

Web sitenizi Google’da daha üst sıralara çıkarmak için yapılması gerekenleri biliyoruz.