ERT MEDYA – Hakkımızda

Bizi Tanıyın – Bizimle Çalışın

2009 yılında ilk SEO işimizi alarak sektöre adım atmış bir firmaydık. Öncesinde web tasarımı, yazılım ve bilişim danışmanlığı hizmetleri vermekteydik. Bizim için bir devrim niteliğinde olan SEO süreçlerine başlamamız ile birlikte geride kalan yıllarda bir çok farklı projede ve firmada bizi destekleyen herkesin yanında olmasını bildik.

İlerleyen yıllarda sektörün ve internetin büyümesi ile birlikte bir çok marka satışlarını online pazara yani e-ticaret sektörüne taşımaya başladı ve süreç inanılmaz bir hızla büyüdü. Son olarak pandemi etkisiyle de bir çok firma satışlarını online pazara taşımış oldu. Bu süreçte ve öncesinde müşteri portföyümüz içerisine bulunan bir çok firmayı online pazara taşımış ve internet ortamında markalaşmalarını ve güvenilir, kaliteli satış yapma yöntemlerini belirlemelerinde baş rolü üstlenmiş bulunuyoruz. Bize duyulan güveni ve sevgiyi danışmanlık vermiş olduğumuz her firmada üzerimize kabul edip, aynı özveri ile tüm çalışmalarımızı layıkıyla yapıyoruz.

Bize güvenen firmalar hayal etti bizde hayallerine ortak olduk. Markaların internet ortamındaki görünen temsilcilerinin başında gelen kurumsal web sitesi tasarımı için alan adının belirlenmesinden başlayarak web sitesinin arama motorlarında üst sıralarda görüntülenmesi için geçen uzun sürelerde işimizin başında olduk.

ERT MEDYA ailesi…