SEO HİZMETLERİ

Link İnşası Hizmeti

Google’ın gözünde web sitenizin otoritesini güçlendirmek mi istiyorsunuz? Yüksek kaliteli bağlantılarla güçlü bir bağlantı profili oluşturmayı mı düşünüyorsunuz? Size yardımcı olabiliriz – link inşası hizmetlerimize göz atın!

Link İnşası Hizmetine Neden İhtiyaç Duymalıyız?

Uzun bir süre boyunca, link inşası hizmeti, en büyük sonuçları elde etmek olan ana SEO stratejisine sadece bir ek olarak kabul edildi. Bu  yaklaşım, genellikle web sitesi bağlantı profillerinin kötü yönetilmesine yol açtı. İnsanlar, Google’da daha iyi sonuçlara katkıda bulunacağını umarak büyük miktarda geri bağlantı oluşturacaktır.

Gerçek şu ki, Google algoritmasını geliştirene kadar çalıştı. Penguen algoritması uygulaması, rastgele (ve genellikle ucuz) kaynaklardan büyük miktarda bağlantıya yatırım yapan birçok web sitesi için sağlam bir gerileme getirdi. Bu, Google tarayıcılarının bağlantının kalitesini bir değerlendirme faktörü olarak tanımaya başladığı noktaydı. Bu değişiklikle birlikte, bağlantı kurmanın aslında web sitesi sahiplerinin de alan adları için dikkatlice planlamaları gereken ayrı bir süreç haline geldiği anlaşıldı.

Bir çok sektörde farklı müşterilerle çalışarak, iyi şekillendirilmiş bir kaliteli link inşası kurma hizmetinin bir web sitesinin kalitesini nasıl artırabileceğini ve gelirleri nasıl etkileyebileceğini görebiliriz.

Link İnşası Hizmeti Ne Anlama Geliyor?

Link inşası hizmeti, yalnızca olası bağlantı kaynaklarına göz atmakla ilgili değildir. Günümüzde site dışı bir SEO sürecini yönetmek, yalnızca bağlantı oluşturma değil, aynı zamanda web sitesine gelen link kalitesi konusunda da ekstra anlamına gelir . Bu, sağlam bir link inşası stratejisi oluşturmayı, konu ve güç açısından sitenize uygun yönlendirme alan adlarının dikkatli bir şekilde seçilmesini, link inşası kurma hizmetinin kalite düşüşü olmadan sürekliliğini sağlamak için bir kaynak tabanı oluşturmayı ve sayının sağlıklı, doğal büyümesini sürdürmeyi gerektirir.

Link inşası hizmetinde planlanacak çok şey var ama doğru yapıldığında, hem tek başına hem de bir site içi SEO stratejisiyle eşleştirildiğinde web sitenizin performansı için önemli bir artış olabilir!

SEO Stratejiniz Hakkında Konuşalım

Web sitenizi Google’da daha üst sıralara çıkarmak için yapılması gerekenleri biliyoruz.