SEO HİZMETLERİ

SEO Altyapısı Kurulumu

Yeni web siteniz için SEO başlangıç ​​paketi. Görünürlüğünüzü artırın ve organik trafiği artırmak için bağımsız olarak nasıl çalışacağınızı öğrenin.

SEO Kurulumu Nedir?

Herhangi bir nedenle devam eden uzun vadeli SEO çalışmanız yoksa, SEO Kurulumu ihtiyacınız olan şeydir. En önemli SEO konularını kapsayan ve size etkili bir web sitesi için ilk adımları gösteren yeni web siteniz veya blogunuzla ilgilenelim. Arama motorlarındaki sıralamanız için çalışmaya başlayalım!

SEO Kurulumu , web siteniz için ilk optimizasyonu ve daha fazla çalışma için öneriler içeren tek seferlik bir hizmettir. Bunu nasıl yaparız?

Bunu bir ilk analiz ve kısa bir web sitesi denetimi ile başlatıyoruz. Buna dayanarak, SEO stratejiniz için öneriler hazırlıyoruz, sonuçları ölçmenize yardımcı olacak temel analitik araçları uyguluyoruz. Aynı zamanda, en önemli alt sayfalarda ilk optimizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mümkünse, web sitesi görünürlüğü söz konusu olduğunda daha iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak için genel ayarları uygulayoruz.

social ertmedai.com

SEO Kurulumu İle Ne Elde Edersiniz?

Delante’de hizmetlerimizi müşterinin bireysel ihtiyaçlarına göre ayarlamayı çok önemsiyoruz. Amacımız hem zamanınızı hem de yatırımınızı en iyi şekilde değerlendirmektir. Bu nedenle SEO Başlangıç ​​Paketinin kesin kapsamı mevcut hedeflerinize bağlıdır. Telefon veya e-posta görüşmesi sırasında web siteniz için önemli olan etkinlikleri hedefliyoruz. Ardından, SEO kurulum çalışması içinde çalışan sanatçıyı ayarlayacağız ve alacağınız diğer eylemler için önerilerde bulunacağız.

Tek seferlik bir SEO kurulum hizmetinin kapsamı aşağıdakileri içerebilir:

 • Analitik Araçların Yapılandırması
  • Google Analytics ve Google Arama Konsolu
 • Web sitesi analizi
  • SEO perspektifinden olası hataları belirleme
 • Anahtar kelimelerin ve önemli web sitesi alanlarının tanımlanması ve analizi
 • Web sitesi optimizasyonlarını uygulamak için bir plan oluşturma
 • Ana sayfa ve 2-3 alt sayfanın optimizasyonu
 • Daha fazla SEO faaliyetleri ve web sitesi geliştirme için öneriler
 • Sayfa indeksleme ve içerik stratejisi/web sitesindeki değişiklikler için öneriler

SEO kurulumu dahilindeki tüm faaliyetler profesyonel analitik ve tahmin araçlarından elde ettiğimiz verilere dayalı olarak yürütülmektedir . Danışmaların bir parçası olarak, müşterinin bağımsız olarak gerçekleştirebileceği talimatların bir göstergesi ile her alandan 1-2 alt sayfanın optimizasyonunu da sunuyoruz.

Sürecin sonunda, yerinde, telefon veya e-posta yoluyla yapılan tüm faaliyetlerin şeffaf bir özeti size sunulur.

SEO Stratejiniz Hakkında Konuşalım

Web sitenizi Google’da daha üst sıralara çıkarmak için yapılması gerekenleri biliyoruz.